دوره جامع آموزش تندخوانی

اطلاعات تماس


دسته بندی شغلی
دوره جامع آموزش تندخوانی
موقعیت
خراسان رضوي ، مشهد
قیمت
1,000,000
تاریخ ثبت
1401/03/30

توضیحات

دوره جامع آموزش تندخوانی

شاید بارها برای همه ما پیش امده که در مواقع مهم زمانی و مکانی نیاز داشتیم که اطلاعات مهمی را که پیشتر ها بارها و بارها آن ها را با کلی صرف انرژی به خاطر سپرده بودیم را به یاد بیاوریم؛ متاسفانه می بینیم که حتی ذره ای از آن اطلاعات را نمی توانیم به یاد بیاوریم.

اینجاست که مستاصل می شویم و در برخورد با موارد مشابه می گوییم که چرا نمی توانم همه چیز را مثل گذشته به خاطر بسپارم و با خودم حدسهایی می زنم که من حافظه ام کم شده، خیلی دچار فراموشی می شوم، شاید دارم آلزایمر می گیرم.

خبر خوب اینکه، من نه به فراموشی دچار شدم و نه آلزایمر زودرس گرفتم و نه هیچ مورد دیگه ای پیش نیومده. نکته اصلی اینست که من در واقع در این جا باید به این توجه کنم که تمرکزم کم شده ودلیلش این هست که من در عصر انفجار اطلاعات زندگی می کنم؛دوره ای که با حجم زیادی از اطلاعات مواجه هستم و در کنار همه این موارد خیلی زیاد از حافظه ام استفاده نکردم و شاید هم استفاده کردم ولی صحیح نبوده و خبر بهتر اینکه، همه موارد بالا راهکار دارد و من در این دوره روشهایی را به شما آموزش می دهم که به کمک انها می توانید در کنار تقویت حافظه، تمرکز و ... را هم به شما آموزش دهم.

برای کسب اطلاعات بیشتر  و ثبت نام از طریق زیر می توانید اقدام نمایید.

09308714536

 

مهارت های مورد نیاز
جنسیت
مرد